Bilişim Dünyası 31 MART 2016 / 11:01

Bu devirde altyapı sorunu kabul edilemez

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek VoIP teknolojileri etkinliği olan VoIPExpo Koç Üniversitesi’nde tekrar katılımcılar ile buluştu. VOIP Expo etkinliğinde “Çağrı Merkezi Hizmetlerinde VoIP Teknolojileri” paneline katılan CMC, gerçek hayat uygulamalarından örnekler ile VoIP’nin pratik kullanımları hakkında bilgiler verdi. Panele, CMC Teknik Müdürü Tekin Coşkun katıldı.
VoIP teknolojilerini bir kullanıcı ve entegratör olarak değerlendiren Tekin Coşkun, CMC’nin 80’in üzerinde müşterisi olduğunu ve bu müşterilerin 14’ünün büyük bankalar olduğunu belirterek şu bilgileri verdi:
“Çağrı merkezi sektöründe güçlü bir oyuncu olabilmek için çok güçlü bir altyapınızın olması lazım. Altyapıdan kaynaklanan sorunlar, eninde sonunda müşteri kaybettirir. Özellikle VoIP sistemlerde hem fiber gibi donanımsal, hem de yazılımsal altyapınızın çok güçlü olması gerekiyor. Bu altyapının gücü, regülasyonlar ile sıkı şekilde denetlenen uygulamalar ile operasyonların güvenli ve kesintisiz gerçekleştirilmesi için de gerekli. Biz CMC olarak 2012 yılından beri Genesys kullanıyoruz."
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics