Bilişim Dünyası 15 ARALIK 2014 / 09:27

Bu gurur hepimizin…

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’deki bilişim sektörünün nabzını tutan, hatta yön veren BThaber Gazetesi, 1000. sayıya ulaşmanın heyecanı ve gururunu yaşıyor. Dile kolay, tam 20 yıl. 20 yılda her hafta aynı heyecanla çıkan 1000 sayı. Her biri tarihe tanıklık eden, hem dünyada hem de Türkiye’de yakın geçmişe ışık tutan 1000 sayı.

1000 sayının hem bizim, hem sektör, hem de ülkemiz açısından çok büyük bir önemi var. Sektörel bir yayının 1000’inci sayıya ulaşması, 20 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlanması açıkçası ne ülkemizde ne dünyada sık görülecek bir olay değil. Ama BThaber bunu başardı. Elbette bu başarının arkasında, en başta 20 yıldır bizi baş tacı eden okurlarımız ve bilişim sektöründe hizmet veren şirketlerin büyük desteği var. Kamu kuruluşları ve STK’ları da unutmamak gerek. Devlet makamının en üst seviyesinden en alt seviyesine kadar bize desteklerini esirgemediler.

Yazı işleri kadrosu olarak birçok basın toplantısına gidiyor, birçok şirketi de ziyaret ediyoruz. Gittiğimiz her şirkette bekleme yerlerinde, toplantı odalarında, çalışanların masalarında BThaber’i gördüğümüzde tek bir gazete ile onlarca kişiye ulaştığımızı görüyoruz. BThaber Grubu içinde yer alan e-Devlet Dergisi’nin yanı sıra farklı konulardaki eklerimiz ve özel yayınlarımız ile bilişim profesyonellerinin sesi olmaya devam edeceğiz.

Sadece basılı yayınımızla değil, online yayınlarımız BThaber.com ve BTnet’den de her gün on binlerce kişiye erişiyoruz. Gittiğimiz toplantılarda yayınımızda yer alan haberlerle ilgili okuyucularımızla sohbet ediyor, soruları cevaplıyoruz. Bu açıkçası bizi çok mutlu ediyor. Sizi dinliyor, yayınımıza da sizlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda yön veriyoruz. Belki de başarımızın arkasındaki en önemli etkenlerden birisi bu.

BThaber, 1000 haftalık süreç içinde birçok bilişim muhabiri, kurumsal iletişim uzmanı, PR uzmanı arkadaşımıza da bir okul oldu. Bu başarımızın temelinde onların da emek ve özverilerinin de olduğunu unutmamalıyız.

Yayın koordinatörümüz Ayhan Sevgi, yazı işleri müdürümüz Bülent Nevres, editörlerimiz Handan Aybars, Evren Gülyaşar, Sedef Özkan, muhabirlerimiz Ekrem Uçman, Burçin Yılmaz, görsel yönetmenlerimiz Nevzat Karataş ve Mukadder Keskingözler’den oluşan BThaber yazı işleri kadromuz, satıştan sorumlu genel müdür yardımcımız Zehra Sevimli, satış müdürümüz Nurşen Usta, satış yöneticimiz Perihan Kıtay Özden, satış temsilcilerimiz Özge Karataş, Evrim Koç Demirci ve abone sorumlumuz Canan Şahin’den oluşan satış grubumuzun yanı sıra Tuba Yücel, Pehlivan Pehlivanoğlu, Şehriban Eraslan ve Fatoş Koçak’tan oluşan idari destek grubumuz her sayıda olduğu gibi bu sayıda da çok büyük bir özveriyle çalıştı ve hemen ardından sizlere 1001. sayıyı ulaştırmak için kolları sıvadı bile…

Evet, artık 1000 sayıyı geride bırakıyoruz, biz şimdiden 1001’inci sayımıza ve 2015 yılına odaklandık. 2015 yılında BThaber’de bir değişim rüzgârı esecek. Sizler de bunu fark edecek ve şahidi olacaksınız. En büyük amacımız bir 20 yıl daha gündemi en yakından takip etmenizi sağlamak.

BThaber ekibi olarak hepimiz bu başarıdan gurur duyuyoruz. Bu gurur hepimizin…

 
ETİKETLER : 1000
YORUMLAR
Ahmet ÇELIK 01 OCAK 2015 / 16:34 0 0
Sn BTHaber çalisanlari. Çalimalarinizi yurtdisindan
yakindan ve övgü ile izliyoruz. 2015 yilindada ayni dinamiklikte, yaratici, dogru, yerinde, analiz edilebilen bilgileri bizlere tasimanizi bekliyoruz...

Hepinizi kucaklariz

Ahmet ÇELIK

Kuzey Avrupa

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics