Bilişim Dünyası 19 ŞUBAT 2012 / 13:53

Bu hatlar hesabını bilecek

Vodafone Türkiye, Oksijen Ar-Ge ve Vodafone Teknoloji mühendislerinin faturalı ve faturasız hatlardan sonra üçüncü bir tür olarak geliştirdiği Hesabını Bilen Hatlar hizmetini kullanıma sundu. Faturalı ve faturasız hatların en avantajlı yönlerini bir araya getiren “Vodafone Hesabını Bilen Hatlar”, klasik faturalı hatların aksine anında ve gerçek zamanlı kontrol olanağını Vodafone Türkiye müşterilerinin beğenisine sunarak harcamalarda kontrolü tamamen müşteriye bırakıyor.
Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, tüketicilerin talep ve beklentilerini yakından izliyor, küresel bilgi birikimimiz ve güçlü teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarımızın yardımıyla müşterilerimize değer yaratan çözümler üretiyoruz. Tüketici odaklı bu yaklaşımımızın son ürünü ise ‘Hesabını Bilen Hatlar’ oldu. Hesabını Bilen Hatlar’la sunduğumuz ödeme sisteminin geliştirilme süreci toplam 180 mühendisimizin, 1.750 iş günü çalışmasıyla 10 ayda tamamlandı diye konuştu.
Kullanımlarına devam etmek isteyen müşterilerin tek yapmaları gereken, 7999’a EKLE yazıp ücretsiz SMS göndermek. Vodafone aboneleri, bu şekilde hatlarına tanımlanacak 5 TL’lik Ek Paket ile ses, SMS ve internet iletişim ihtiyaçlarını esnek şekilde karşılamaya devam ediyorlar ve bu paketi istedikleri kadar alabiliyorlar. Müşterilerine faturalı bir tarifede ilk kez anlık paket sorgulama avantajı sunan Hesabını Bilen Tarifeler’de, *7999#’yi ücretsiz arayan aboneler, paketlerinde kaç dakika, kısa mesaj ve internet kullanımı kaldığını gecikmesiz, gerçek zamanlı olarak öğrenebiliyorlar.
ETİKETLER : Sayı:859

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics