Bilişim Dünyası 29 NİSAN 2014 / 12:15

"Bugünde ve yarında çözüm ortağıyız"

Arena Bilgisayar, 2012 yılından beri dağıtıcılığını sağladığı Alcatel-Lucent Enterprise'ın katma değerli iş ortağı olmayı bayi kurulum hizmeti vererek sürdürüyor.
Arena Bilgisayar, uzman sertifikalı satış mühendislerinin Şubat ayından bu yana aldığı eğitimler sonucunda, Alcatel-Lucent Network Ürünleri'nde Arena güvencesiyle, bayilerine yönelik kurulum hizmeti verecek.
Arena Bilgisayar Satış & Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy konuyla ilgili olarak şu sözleri kaydetti:
"Arena Bilgisayar’ın katma değerli bakış açısını ön plana aldığı ve önemli yatırımlar yaptığı bir dönemdeyiz. Ayrıca, uzun yıllara dayanan deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz var. İş ortağı olmaktan gurur duyduğumuz Alcatel-Lucent Enterprise’ın müşteri yaygınlığını artırmaya ve Alcatel Lucent-Enterprise’a ve iş ortaklarına katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizin en önemli parçalarından biri olan kurulum hizmetini, Alcatel kanadında da anons ediyor olmaktan mutluluk duyuyorum. Kurumsal iş birimlerimizde, müşterilerimize sunduğumuz güçlü mühendis kadromuz ile pre-sales desteği; dağıtıcılığını sağladığımız her markada sunduğumuz demo destekleri, iş ortaklarımıza konusunda uzman ekiplerimiz tarafından gelişen ürün grupları ve son teknoloji konusunda verilen eğitimler, son kullanıcı temaslarında destek veren mühendis ekiplerimiz ve iş ortaklarımızın son kullanıcılar ile temaslarını güçlendirme çabalarımız, gerçek katma değeri sunma hedefimizin en önemli göstergesi. Bugün ve yarın; katma değerli iş birimlerimiz ve bakış açımız ve yatırımlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye, iş ortaklarımıza çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. Hayırlı olması dileklerimle. "

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics