Bilişim Dünyası 06 ŞUBAT 2016 / 15:05

Bullseye Worldwide, InMobi’nin ortağı oldu

Mobil pazarlama platformu InMobi, dijital reklam ajansı Bullseye Worldwide ile özel ortaklık anlaşması imzalayarak, ajansın Türkiye’deki iş ortağı oldu. 2012’den bu yana Ortadoğu, Türkiye ve Afrika bölgesinde faaliyet gösteren, Dubai’deki bölgesel ofisinden çalışmalarını yürüten şirket, çok sayıda yayımcı ve uygulama üzerinden kullanıcı tabanlı çözümleriyle mobil reklam ihtiyacını karşılıyor.
Anlaşma kapsamında Türkiye’de InMobi’den reklam platformu hizmetini alan müşterilerin yönetimi Bullseye Worldwide’da olacak. Türkiye’deki mobil ekosistemi genişletmek adına önemli bir ortaklığın hayata geçirildiğini belirten Bullseye Worldwide Kurucu Ortağı Afşın Avcı şu detayları verdi:

“Türkiye, 29,6 milyon akıllı telefon kullanıcısıyla hem Avrupa hem de Asya için kilit bir mobil reklam pazarı merkezi olma adaylığında. InMobi ile ortaklığımızı hem ülkemizdeki mobil reklam sektörü, hem de şirketimizin gelişiminin kanıtı olarak görüyoruz. Bullseye Worldwide bu ortaklıktan sadece iş hacmi bakımından değil, aynı zamanda mobil pazarlama ve reklam bilgisi açısından da faydalanacak.”

InMobi Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Satış Müdürü Andy Powell da Bullseye Worldwide ile 2015’te birçok ortak projede çalıştıklarını vurguladı. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics