Bilişim Dünyası 11 MAYIS 2016 / 10:31

Bulut bilişim tüm detayları ile ele alınacak

Türkiye Bulut Bilişim Forumu, 12 Mayıs’ta Movenpick Hotel’de sektörü bir araya getirecek. Arista, Veeam, Turksat, NetApp, Skyatlas, Ardic, Double tek/ Vision Solutions, Cloudeos  sirketlerinin sponsorluğunda düzelenecek olan etkinlik, Emre Kunt, Mariye Umay Akkaya, Uğur Candan gibi sektörden isimleri konuşmacı olarak katılımcılarla buluşturacak. Bulut bilişimde yatırım fırsatlarını ele almak, bulut sağlayıcılarını, telekom yöneticilerini, iş dünyası temsilcileri ve kamu görevlileri ile danışmanlık firmaları için bir platform sağlama amacıyla hayata geçirilecek.
Bulut bilişim başlığında düzenlenmesi gereken, veri koruma ve güvenlik odaklı zorlukları ortaya koymak, bölgedeki bulut bilişim dağıtımındaki fırsatları ele almak adına önemli bir platform olacak etkinlikte temel hedef; bulut sağlayıcıları, telekom operatörlerini, BT uzmanlarını bir araya getirmek. Etkinlik ile ilgili detaylar ise www.eelevents.co.uk/turkey-cloud-computing-forum-2016/ sitesinde yer alıyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN