Bilişim Dünyası 18 ŞUBAT 2014 / 15:05

Bulut kamerası Barselona'da

Panasonic uçtan uca kurumsal çözümlerini bu yıl 24-27 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek olan Mobile World Congress’te (MWC) sergileyecek. Panasonic’in MWC standının ziyaretçileri, başta ulaştırma, lojistik, perakende, otomotiv ve bulut bilişim olmak üzere birçok sektörde iş yaşamını ve üretkenliği geliştirecek kurumsal çözümleri keşfetme olanağı bulacak.

Panasonic’in Toughbook ve Toughpad’leri MWC Panasonic standında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Panasonic, bulut bilişim sektörüne yönelik olarak, bir servis olarak videolu gözetim (VSaaS) sağlayarak kurumların güvenlik kayıtlarını uzaktan izleyip kayıt altına almalarına olanak tanıyan www.cameramanager.com hizmetini de etkinlikte tanıtıyor. Panasonic’in kablolu ve kablosuz teknolojilere sahip bulut bilişim ile uyumlu iletişim ekipmanları kurumlara daha akıcı iletişim sunuyor.

Panasonic’in yeni “bulut uyumlu”, elde kullanılabilir ve kablosuz bağlantılı Elektronik Haber Toplama kamerası da etkinlikte görücüye çıkıyor. Yeni AJ-PX270 kaydedilen içeriğin neredeyse eşzamanlı olarak paylaşılmasını ve içeriğe her yerden erişilebilmesini mümkün kılıyor.  Ulaştırma alanında ise Panasonic LED ekranlarının yanı sıra, otobüs ve tren istasyonlarındaki araçların gözetlenebilmesi için ideal bir çözüm sunan, Full HD görüntü ve akıllı yüz algılama özelliklerine sahip 360 derece Dome tipi Network kamerayı sergiliyor.

Panasonic’in perakendeciliğin geleceğini düşünerek tasarladığı İş Zekâsı Video sistemleri sayesinde perakendeciler artık daha hedefli promosyon faaliyetleri gerçekleştirebilmenin yanında pazarlama analizleri için yaş ve cinsiyet profilleme ile kaynaklarını uyumlu bir hale getirebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics