Bilişim Dünyası 20 TEMMUZ 2016 / 11:30

Bulut kaynaklarını artıran NetApp, veri koruma yazılımlarını güçlendiriyor

NetApp, NetApp® OnCommand® Insight yazılımının da dahil olduğu veri koruma yazılımlarında yaptığı yeni geliştirmeleri duyurdu. Şirket aynı zamanda müşterilerinin ticari faaliyetlerinin doğru bulut kaynakları ile sürdürülebilirliğine ve veri kaybı risklerini azaltmalarına yardımcı olmak amacıyla Microsoft Office 365 için NetApp veri koruma çözümlerini de tanıttı.
 
OnCommand Insight yazılımı, kompleks kurumsal ortamlar içerisinde operasyonel akıl, ticari sezgi ve BT ekosistemi entegrasyonu sağlıyor. OnCommand Insight, BT takımlarının maliyetleri düşürerek, verimliliği artırarak ve riskleri azaltarak ticari ihtiyaçları daha hızı bir şekilde karşılamasını mümkün hale getiriyor. OnCommand Insight yazılımının son sürümü, kurumlara kapasitelerini ve performanslarını yönetmelerinde ve BT uygulamalarına ve hizmetlerine yönelik riskleri tespit etmelerinde yardımcı olan yeni raporlar ve kontrol paneli ile basit bir yönetim imkânı sunuyor. OnCommand Unified Manager ve OnCommand Performance Manager arasında kurulan daha güçlü entegrasyon sayesinde, kullanıcılar depolama kümelerini kapsamlı bir şekilde görebilirken aynı zamanda sorunsuz ve özelleştirilebilir bir yönetim deneyimine de sahip olacak.
 
Microsoft Office 365 için açıklanan NetApp veri koruma çözümleri ise SharePoint Online, OneDrive for Business ve Exchange Online verilerinin güvenli bir biçimde yedeklenmesini ve geri yüklenmesini sağlıyor. Verilerini Office 365’e taşıyan kurumsal müşteriler; uygun maliyetli ve uzun vadeli depolama için NetApp StorageGRID® Webscale ile buluta entegre edilmiş depolama için NetApp AltaVault™ depolamayı veya kurum içi depolama için NetApp All Flash FAS ve FAS depolama sistemlerini tercih edebiliyor. Bu çözüm aynı zamanda veriler üzerinde tam kontrol sağlayan yüksek performanslı ve düşük gecikme süreli depolama için NetApp özel depolama ile de birleştirilebiliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics