Bilişim Dünyası 19 MART 2017 / 15:01

Butik üretime butik etiket yakışır

Butik üretim eğilimi git gide büyürken, ev reçelinden sınırlı sayıda üretilen özel şaraplara, soslardan butik zeytinyağına özellikle gıda ve içecek sektöründe satış hacmi giderek artıyor. Epson Türkiye POS Uzmanı Ahmet Gürle’nin belirttiği gibi, özellikle küçük üreticilerin yarattıkları markayı farklılaştırılmış ve kişiselleştirilmiş ambalajla sunabilmesi en önemli noktalardan biri. Sonuçta matbaaya ihtiyaç duyulmadan istenilen adette, zamanda ve tasarımsal tüm değişikliklerle renkli etiket basmak mümkün. “Masaüstünde kolaylıkla kullanabilecek ColorWorks C3500 etiket yazıcı, butik üreticilere katma değer sağlıyor” bilgisini veren Ahmet Gürle, şu detayları paylaştı:
“Kendi etiket yazıcınızla istediğiniz miktarda etiketi basmanız mümkün ve birim başı maliyetiniz hep aynı. Bekleme süreniz yok, tasarımı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, stoklama ve operasyon maliyeti de yok. Etiketin yanında bilet ve isimlik baskısı çözümü de sunan Epson ColorWorks C3500’ün hızı saniyede 103 mm'ye ulaşıyor. Tasarımlarınızı bire bir alabileceğiniz renkli yazıcı, DURABrite Ultra pigment mürekkep kartuşları sayesinde dağılmaz, suya ve solmaya karşı dayanıklı, hızlı kuruyan çok detaylı etiket baskısı sağlıyor. Pazar verileri ve araştırmalarımıza göre, küreselde bu alandaki kurulu yazıcı hacminin önümüzdeki dört yılda 10 katına çıkacağını öngörüyoruz.”  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN