Bilişim Dünyası 02 MAYIS 2013 / 11:26

Büyük Veri için vizyoner çözümler

EMC’nin öne çıkan NAS çözümlerinden ISILON ürünleri, Sürat Teknoloji’ nin 17 Nisan’da Ankara’da düzenlediği etkinlikle tanıtıldı.


BT Sektöründe 24.yılını dolduran Sürat Teknoloji, düzenlediği etkinlikle Büyük Veri olgusunu EMC - ISILON çözümleriyle anlattı. Sürat Teknoloji Pazarlama Müdürü Zekai Korol’un sunumunun ardından, EMC Kıdemli Uzman Gürsel Kaynak ürün tanıtımını gerçekleştirdi. Kaynak, Büyük Veri’nin neden günümüzün popüler konusu olduğunu anlattı. ISILON ürünü ile EMC’nin Büyük Veri ortamlarına sunulan çözümlerini uygulamalı olarak gösterdi. Yakın gelecekte en önemli teknoloji piyasasının Büyük Veri üzerine oluşması öngörülürken, önümüzdeki 5 yıl içinde pazarın 50 milyar doları aşması bekleniyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN