Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2016 / 14:51

Büyük veri ile inovasyonun kamu için önemi

 
SAS, “Kamuda Veriden İnovasyona” başlığıyla Ankara’da 25 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlikte, kamu kurumlarının büyük veri analitiği ile elde edilecek fırsatları nasıl değerlendireceği konuşulacak.  Merkez Bankası İstatistik Genel Müdür Yardımcısı Dr. Timur Hülagü’nün oturum açılışını yapacağı ve Enerjisa İç Denetim Müdürü Faik Selim Demircan’ın da konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte kamu kurumlarının inovasyona büyük veri ile nasıl yön verebileceği ortaya konacak.
SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli ve SAS Türkiye Ankara Bölge Müdürü Tansel Okay’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan etkinlikte, oturum açılış konuşmasını TCMB İstatistik Genel Müdür Yarımcısı Dr. Timur Hülagü yapacak. Enerjisa İç Denetim Müdürü Faik Selim Demircan’ın “Enerjisa İç Denetim Süreçlerinde SAS ile Büyük Veri Analiz Uygulamaları” başlıklı bir konuşma yapacağı etkinlikte ayrıca, kamuda güvenlik ve suistimal konularında uzman yabancı konuşmacılar ve etkinlik sponsoru Sade Yazılım’dan Deniz Çelik de sahne alacak. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN