Bilişim Dünyası 21 AĞUSTOS 2013 / 18:09

Büyük veride Get 2 Modern

Treo Bilgi Teknolojileri, BT yönetiminde Get 2 Modern konseptini geliştirdi. Treo, BT yöneticilerine iş verimliliğini ve kârlılıklarını sürdürebilecekleri bir vizyonla danışmanlık veriyor. Get 2 Modern konseptiyle, büyük veri konusunda yol gösteriyor.

Eski ve yeni teknolojiler arasında uyum

Bulut iletişim ve büyük veri konularında pek çok firmanın kafası karışık. Eski teknolojilere yaptıkları yatırımların boşa gitmesinden korkuyorlar. Bütünleştirme söz konusu olduğunda dış desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle firmaların eski BT yatırımlarının, yeni teknolojilere uyumlandırılması ve sürekli destek sağlanması oldukça önemli.

Genel Müdür Evren Ballı Get 2 Modern konseptinde, BT yöneticilerinin sorunlarına kullanılabilir ve güncel çözümlerin sunulmasına dikkat ettiklerini söylüyor. Danışmanlık verdiği firmaların kendi bulutlarını oluşturabilmeleri ve melez bir yapıya geçebilmeleri adına sektördeki güncel donanım ve yazılım çözümleri üzerine odaklanmalarına yardımcı olduklarını ifade ediyor.

Mynet Bilgi İşlem Yöneticisi Levent Serinol da, aldıkları Get 2 Modern danışmanlığıyla ilgili olarak enerji, soğutma ve yönetim düzeyindeki bütünleşik problemlerinin deneyimli uzmanlardan alınan destekle çözüme ulaştırılmasının verimliliklerine faydalı olduğunu söyledi.
ETİKETLER : Treo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN