Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2017 / 16:54

Büyümede istikrar devam edecek

Yaklaşık 30 yıldır yazar kasa POS, market, mağaza, restoran otomasyon sistemleri ve yazılımları, terazi, termal yazıcılar, dokunmatik POS terminalleri, yeni nesil ÖKC’ler, ticari ve muhasebe paket yazılımları gibi ürünlerle geniş bir müşteri portföyüne seslenen Eray Teknoloji, 2016 yılını değerlendirirken, 2017 yılı beklentilerini de paylaştı. Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir, “Geçtiğimiz sene başında yazar kasa ithalatçısı Mikrosaray’ın çoğunluk hissesini satın aldık. Dolayısıyla üretim sektörüne girdik. Yine geçtiğimiz yıl, 15 yıldır Ankara’da faaliyet gösteren Boylam Yazılım'ı satın aldık ve hızlı satış modülünü geliştirip piyasaya sürdük” bilgisini verdi.
Satışları veya gayri safi iş hasılatı 150 bin TL’den az olan mükellefler için yeni nesil ÖKC kullanma zorunluluğunun 1 yıl daha uzatılması, hem dünya hem Türkiye’de yaşanan gelişmelere rağmen, uzun vadeli stratejilerle büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Demir, bir önceki yıla göre yüzde 30 oranında büyüme kaydettiklerini söyledi ve ekledi: “Bu büyümenin sürdürülebilir olması için gerekli hazırlıklarımızı yaptık ve uygulamaya geçtik. Hedefimiz, 2017 yılında da yüzde 30 büyümek.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN