Bilişim Dünyası 13 MAYIS 2011 / 23:15

CA’den sürdürülebilirlik raporu

CA Technologies, ‘2011 Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı. Rapor CA Technologies’in kendi ofislerinde de kullandığı; operasyonel süreçler ile verimliliği daha çevre dostu hale getirmek üzere geliştirdiği uygulama ve çözümler hakkında detaylı bilgi verirken; şirketin yeşil BT’yi desteklemek üzere yaptığı çalışmaları özetliyor.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan CA Technologies Türkiye Ülke Müdürü İlkem Özar, şöyle konuştu:
“Bu rapor bir şirket olarak, dünyamızı, işlerimizi ve içinde yaşadığımız toplumları olumlu bir şekilde etkilemek için sürdürülebilirlik çabalarımızı nasıl iyileştirdiğimizi gösteriyor. Sürdürülebilirliği operasyonlarımıza bütünleştirmenin, her açıdan gerekli ve doğru bir hareket olduğuna inanıyoruz. Bunu yaparak hem verimliliğimizi artırmakta, hem de yenilikçi düşünceleri beslerken çalışanlarımız için de geliştirici ortamlar yaratmaktayız.” Raporun tam metnine http://www.ca.com/sustainability-report linkinden ulaşılabiliniyor.
ETİKETLER : Sayı:821

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN