Bilişim Dünyası 24 HAZİRAN 2011 / 10:15

CA Technologies’den stratejik ortaklık

CA Technologies, VCE (Virtual Computing Environment) ile kurumların iş çevikliğini artırmaları, riskleri azaltmaları ve maliyetleri düşürmelerine yardımcı olan Vblock Altyapı Platformları’yla, bütünleşik özel bulut çözümleri sunmak üzere global bir stratejik işbirliği gerçekleştirdi. CA Technologies Türkiye’den Uğur Ünlüakın CA’in son 2 yıldır bulut teknolojisiyle ilgili çok önemli çalışmalar yaptığına dikkat çekerek; bu çalışmaların önemli bir parçası olarak yapılan işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:  “VCE ile işbirliğimizin, BT’yi hız, verimlilik ve ticari yenilik bakımından değiştiren bulut tabanlı hizmetlerin kurumlar tarafından kullanılmasına ve sunulmasına yardımcı olma çalışmalarımızın önemli bir parçası olacaktır. CA Technologies olarak Vblock sertifikalı çözümler sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.”
VCE altyapı platformunun; kurumların sanallaştırılmış bir ortamda çalışan uygulamaların faydalarını fark etmelerini sağlayan “bulut teknolojisinin” temel yapıtaşı olduğuna dikkat çeken Ünlüakın; VCE ve CA Technologies’in, CA Technologies’in hizmet yönetimi, güvencesi, otomasyonuna ek olarak sanallaştırma, kapasite yönetimine yönelik çözümleri ve güvenlik  çözüm portföyünü, Vblock platformları ve bunlarla birlikte kullanılmak üzere sertifikalandırmayı planlandığını da belirtti.
ETİKETLER : Sayı:827

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN