Bilişim Dünyası 08 NİSAN 2013 / 08:07

CA World 2013’e adım adım

21 - 24 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek CA World 2013’e, CA Technologies müşterisi ve iş ortağı olan 5 binden fazla kişinin katılması bekleniyor. Toplantıda katılımcılara şirketin en son girişimleri hakkında bilgi verilirken bulut bilişim, DevOps ve mobilin iş sonuçlarını nasıl etkilediği konuşulacak.
CA Technologies’in sektör profesyonellerinin beşer dakikalık inovatif sunumlarını içeren ve yeni bir çevrimiçi video konuşma serisi olan Luminaries Live’ın da başlayacağı CA World 2013’te CA Technologies CTO’su John Michelsen CTO, uzman mimar, teknik danışman ve uzman yöneticiler için özel olarak tasarlanmış bir Akıllı Mimari programı gerçekleştirecek. Etkinliğin  konuk konuşmacılarından biri de Virgin Group’un kurucusu Sir Richard Branson olacak.
CA Türkiye Genel Müdürü İlkem Özar yaptığı açıklamada Türkiye’nin önde gelen BT yönetimi ve inovasyon şirketlerinden belli sayıda katılımcıyı da CA World 2013’e götüreceklerini belirtti. Özar sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu etkinlik şu anki ve gelecekte oluşacak olan eğilimlerin anlaşılmasında çok geniş bir etkiye sahip. Geçmişte de birçok müşterimiz CA World etkinliklerine katılarak, bulut bilişim ve sanallaştırma akımların avantajlarından faydalanmalarını sağlayacak BT stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanması konularında iş süreçlerini kolaylaştıracak inovasyonlar edindiler.”
ETİKETLER : Sayı:916

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN