Bilişim Dünyası 31 EKİM 2010 / 18:00

Çağrı Merkezi Günleri’nde 6. buluşma

IMI Conferences’ın geleneksel hale gelen etkinliği Çağrı Merkezi Günleri, ‘Müşteri Memnuniyeti’ ana temasıyla 25-26 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Kapılarını altıncı kez açan Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı, çok sayıda katılımcıyı çatısı altında buluşturdu.
Çağrı Merkezi Günleri kapsamında düzenlenen VI. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı’nda, uzman konuşmacılar, teknoloji, insan ve strateji ana başlıklarında yapılan farklı oturumlarda sunumlarıyla yer aldı. Konferansta müşteri memnuniyeti ve şikâyet yönetimi konuları başta olmak üzere, dünyadaki son sektörel eğilimler paylaşıldı. Bu kapsamda; Contact Center of America CEO’su Joseph Jacoboni, Incentive Solutions CEO’su Tal Frank, Genesys EMEA Stratejik Çözümler Başkan Yardımcısı Bruce Eidvik, The Taylor Reach Group CEO’su Colin Taylor, SFJ Danışmanlık Yöneticisi Stephen Jacobs ve F&C Investments Direktörü Cheryl Robertson gibi isimler katılımcılarla buluştu. Çağrı Merkezi Fuarı ise konferansla eşzamanlı olarak gerçekleşti. Fuarda 40’ı aşkın çağrı merkezi ve tedarikçi şirket, standlarında katılımcıları ağırladı.
Çağrı merkezi sektöründeki başarılı uygulamaları ödüllendirmek ve sektörel motivasyonu artırmak amacıyla ilk kez 2006 yılında hayata geçirilen İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni düzenlendi. Kapanıştaki törenle 11 farklı kategoride verilen ödüller sahiplerini buldu.
ETİKETLER : Sayı:794

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics