Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2016 / 14:52

Çağrı merkezinden çok daha fazlası

Bilgi ve iletişim hizmetleri şirketi Callus'ı satın alarak Türkiye'deki yatırımlarına hız veren Comdata Group, Türkiye'deki çalışmalarını "Comdata Türkiye" markası ile yürütecek. Callus’tan“Comdata Türkiye”ye değişim süreci de böylece tamamlanmış oldu.
Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Comdata Group CEO’su Massimo Canturi, 2016’da Türkiye’ye 20 milyon TL’lik yatırım yapacaklarını, büyüme hedeflerinin ise yüzde 30 olduğunu belirtti. Canturi, "Ciro ve çalışan sayısı olarak sektörde ilk beş şirket arasında yer alan Callus'ı, başarıları, şirket kültürü ve sunduğu ürün/hizmet portföyü ile Comdata Group’a yakın bir şirket olduğu için tercih ettik. Amacımız Callus’ın gücünü ve pazar konumunu koruyup, daha da üst seviyelere taşımak” dedi.
Comdata Türkiye Genel Müdürü Bahadır Pekkan ise Callus'tan Comdata Türkiye'ye geçiş sürecindeki temel hedeflerinin; şirketi "call/çağrı" kavramından ayırma düşüncesi olduğunu vurguladı ve şöyle devam etti:
“Artık çağrı merkezi olmanın ötesine geçerek müşterilerinin uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. ComdataTürkiye olarak, 3 bine yakın çalışanımızla telekom, finans, enerji ve perakende sektörlerinde en büyük şirketlerin sadece çağrılarını değil, müşteri deneyimini, doküman yönetimini, satış kanallarını emanet ettiği iş ortağı konumundayız. Bu yeni dönemde küresel gücümüz, uzmanlığımız ve iş süreçlerine kattığımız değerle birlikte iş ortaklarımızı geleceğe güçlü şekilde taşıyacağız."
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN