Bilişim Dünyası 19 OCAK 2015 / 07:26

Callpex ve Isobar’ın sosyal güçbirliği

Sosyal medya üzerinden müşterilere ulaşmak, pazar fırsatlarını araştırmak, tüketicilerin yeni ürünler hakkındaki algısını takip etmek ve kurumsal itibarı yönetmek önem kazanmaya devam ediyor. Kurumlar sosyal medyayı en önemli pazarlama alanlarından biri haline getirirken, bu alanda faaliyet gösteren ajanslar ve iletişim şirketleri de yenilikçi çözümler sunmak için ileri teknoloji ve yeni müşteri ilişkileri kanallarını daha yoğun kullanmaya başlıyorlar. Dünyanın önde gelen dijital ajanslarından biri olan Isobar, sosyal medya üzerinden kullanıcılar ile etkileşimi maksimize etmek ve iç verimliliği artırmak için Callpex ile birlikte çalışmaya başladı.


Sosyal medya analizi konusunda uzun zamandır kendi Ar-Ge birimi üzerinden projeler geliştiren Callpex, bundan sonra Isobar ile yaptığı işbirliği ile sosyal medya operasyonlarına hız verecek. Yapılan işbirliği kapsamında Isobar’ın küresel ölçekte geliştirdiği dijital pazarlama araçları ve deneyimi, Callpex tarafından özel olarak bir ekip sayesinde sosyal medya üzerindeki müşteri ilişkileri ve talep yönetiminde kullanılacak.

 
ETİKETLER : 1005

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN