Bilişim Dünyası 02 MAYIS 2010 / 18:00

Canon Fotoğraf Dünyası’nın kapılarını açtı

Canon sponsorluğundaki Photo World Fotoğraf Merkezi açıldı. National Geographic dergisinin 18 yıldır fotoğrafçılığını yürüten ve içlerinde ‘Yılın Fotoğrafçısı’ da dahil birçok ödül ve projeye imza atan dünyaca ünlü fotoğrafçı Randy Olson’ın da katıldığı açılışta, fotoğraf tutkunları ve profesyonel fotoğrafçılar bir araya geldi.
Canon, PhotoWorld’un fotoğraf sanatının yaygınlaşması ve daha geniş kitlelere yayılması amacına uygun olarak hayata geçireceği Photo World Fotoğraf Merkezi ile fotoğraf tutkunlarının en iyi eğitimi işin uzmanlarından almalarını, sergi, atölye, fuar, gezi gibi etkinlikler ile gelişmelerini sağlayacak.
ETİKETLER : Canon PhotoWorld Sayı:769

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN