Bilişim Dünyası 06 MAYIS 2014 / 14:49

Canon ile Oce'nin işbirliği büyüyor


Türkiye'deki kullanıcılar artık Océ markalı ürünleri de Canon Eurasia ve akredite iş ortakları aracılığıyla satın alabilecek. Sayısal baskı sektöründeki hızlı büyüme düşünüldüğünde bu gelişme Canon Eurasia’nın ortakları ve müşterileri açısından büyük fırsatlar doğurabilir.


Canon’un müşterilerine pazardaki geniş üretim baskısı çözümlerini sunmak üzere gösterdiği çalışmalar devam ediyor. Türkiye'deki kullanıcılar artık Canon ürünleri yanında Océ markalı ürünleri de Canon Eurasia ve şirketin akredite iş ortakları aracılığıyla satın alabilecek.


Canon Eurasia İş Çözümleri Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Michele Tuscano, bu yeni gelişmeyle ilgili şunları dile getirdi: “Bundan böyle Océ markalı sürekli  form yazıcılar ve geniş formatlı baskı çözümlerinin satışı doğrudan Canon Eurasia tarafından yönetilecek. Sayısal baskı sektöründeki hızlı büyümeyi düşündüğümüzde, bu gelişme, ortaklarımız ve müşterilerimiz açısından mükemmel fırsatlar doğuruyor. Müşterilerimiz ve ortaklarımız, tamamı katma değerli çok sayıda hizmetle desteklenen Canon ve Océ markalı baskı çözümlerinden oluşan birleşik bir portföyden yararlanabilecekler. Artık dijital baskı pazarının lideri haline gelmek için elimizin altında tüm imkanlar mevcut."


Canon bu iki baskı çözümünü mevcut portföyüne entegre ederek, bölge çapında daha birleşik ve etkili bir yapıya dönüşmeyi  hedefliyor.  Bu çözümlerin bir araya geldiğinde oluşturduğu güç ile Canon Eurasia daha yüksek bir müşteri memnuniyeti sunmanın yanı sıra pazara yenilikçi baskı teknolojileri ve hizmetleri de kazandıracak.

ETİKETLER : Canon Michele Tuscano Oce
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN