Bilişim Dünyası 06 MAYIS 2014 / 14:49

Canon ile Oce'nin işbirliği büyüyor


Türkiye'deki kullanıcılar artık Océ markalı ürünleri de Canon Eurasia ve akredite iş ortakları aracılığıyla satın alabilecek. Sayısal baskı sektöründeki hızlı büyüme düşünüldüğünde bu gelişme Canon Eurasia’nın ortakları ve müşterileri açısından büyük fırsatlar doğurabilir.


Canon’un müşterilerine pazardaki geniş üretim baskısı çözümlerini sunmak üzere gösterdiği çalışmalar devam ediyor. Türkiye'deki kullanıcılar artık Canon ürünleri yanında Océ markalı ürünleri de Canon Eurasia ve şirketin akredite iş ortakları aracılığıyla satın alabilecek.


Canon Eurasia İş Çözümleri Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Michele Tuscano, bu yeni gelişmeyle ilgili şunları dile getirdi: “Bundan böyle Océ markalı sürekli  form yazıcılar ve geniş formatlı baskı çözümlerinin satışı doğrudan Canon Eurasia tarafından yönetilecek. Sayısal baskı sektöründeki hızlı büyümeyi düşündüğümüzde, bu gelişme, ortaklarımız ve müşterilerimiz açısından mükemmel fırsatlar doğuruyor. Müşterilerimiz ve ortaklarımız, tamamı katma değerli çok sayıda hizmetle desteklenen Canon ve Océ markalı baskı çözümlerinden oluşan birleşik bir portföyden yararlanabilecekler. Artık dijital baskı pazarının lideri haline gelmek için elimizin altında tüm imkanlar mevcut."


Canon bu iki baskı çözümünü mevcut portföyüne entegre ederek, bölge çapında daha birleşik ve etkili bir yapıya dönüşmeyi  hedefliyor.  Bu çözümlerin bir araya geldiğinde oluşturduğu güç ile Canon Eurasia daha yüksek bir müşteri memnuniyeti sunmanın yanı sıra pazara yenilikçi baskı teknolojileri ve hizmetleri de kazandıracak.

ETİKETLER : Canon Michele Tuscano Oce

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics