Bilişim Dünyası 24 ARALIK 2016 / 16:39

Canon, Mas-Deha’yı satın alıyor

Canon Eurasia, Türkiye’de profesyonel matbaa ve yazıcı ürünleri alanında faaliyet gösteren bayisi Mas-Deha’nın yüzde 100 hissesini satın almak üzere anlaşma imzaladı. Canon’un satın alma ile birlikte Mas-Deha’ya yapacağı toplam yatırım tutarı kısa ve orta vadede 40 milyon TL’yi bulacak. Canon Eurasia Genel Müdürü Wilbert Verheijen, “Bu satın alma, Canon’un her şartta Türkiye pazarına olan inancının göstergesidir. Mas-Deha ile birlikte pazardaki lider konumumuzu güçlendireceğiz” dedi
Mas-Deha, uzun işbirliği süresi boyunca Canon markasını ciddi olarak destekledi ve Türkiye’deki B2B satışlarının artırılmasını sağladı. Söz konusu birleşme Mas-Deha’nın Türkiye’deki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Canon’un yaygın global deneyimini ve ürün geliştirme kapasitesini birleştirecek.
Türkiye’de 97 çalışanı ve 4 ofisi bulunan Mas-Deha, sektörün en önemli isimleri arasında yer alıyor. Satış süreci tamamlandığında Mas-Deha yüzde 100 Canon Eurasia iştiraki haline gelecek. Ancak şirket kendi kurum kimliğini de korumaya devam edecek.
ETİKETLER : Canon Mas-Deha 1102

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics