Bilişim Dünyası 24 ARALIK 2016 / 16:39

Canon, Mas-Deha’yı satın alıyor

Canon Eurasia, Türkiye’de profesyonel matbaa ve yazıcı ürünleri alanında faaliyet gösteren bayisi Mas-Deha’nın yüzde 100 hissesini satın almak üzere anlaşma imzaladı. Canon’un satın alma ile birlikte Mas-Deha’ya yapacağı toplam yatırım tutarı kısa ve orta vadede 40 milyon TL’yi bulacak. Canon Eurasia Genel Müdürü Wilbert Verheijen, “Bu satın alma, Canon’un her şartta Türkiye pazarına olan inancının göstergesidir. Mas-Deha ile birlikte pazardaki lider konumumuzu güçlendireceğiz” dedi
Mas-Deha, uzun işbirliği süresi boyunca Canon markasını ciddi olarak destekledi ve Türkiye’deki B2B satışlarının artırılmasını sağladı. Söz konusu birleşme Mas-Deha’nın Türkiye’deki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Canon’un yaygın global deneyimini ve ürün geliştirme kapasitesini birleştirecek.
Türkiye’de 97 çalışanı ve 4 ofisi bulunan Mas-Deha, sektörün en önemli isimleri arasında yer alıyor. Satış süreci tamamlandığında Mas-Deha yüzde 100 Canon Eurasia iştiraki haline gelecek. Ancak şirket kendi kurum kimliğini de korumaya devam edecek.
ETİKETLER : Canon Mas-Deha 1102

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN