Bilişim Dünyası 17 KASIM 2014 / 10:36

Canon yeni imagePRESS modelini tanıttı

Canon renkli tabaka baskısı serisine yeni imagePRESS modellerini ekledi. Yeni imagePRESS C800 Serisi, imagePRESS C700 ve C800 modellerinden oluşuyor.

Canon Eurasia yeni renkli üretim tabaka baskı çözümü olan imagePRESS C800 Serisini tanıttı. 70ppm imagePRESS C700 ve 80ppm imagePRESS C800 modellerinden oluşan yeni seri, Canon imagePRESS C7011VP(S) serisinin sahip olduğu teknolojiyi devam ettirerek hem ticari hem de kurum içi baskı ortamlarında daha ileri düzeyde baskı kalitesi, verimlilik ve çok yönlülük sunuyor.

Yeni imagePRESS C800 serisinin lansmanı 5-6 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul Feriye’de  gerçekleştirildi. Basın lansmanda konuşan Canon Eurasia Profesyonel Baskı Çözümleri İş Geliştirme Yöneticisi Güvenç Gündüz, şunları söyledi: “Pazara yeni imagePRESS C800 Serisini sunarak, renkli baskı portföyümüzü genişletiyoruz. Yeni imagePRESS C800 serisi ürünleriyle müşterilerimizin olağanüstü kalite, performans ve uygulama esnekliği sağlayan  üretim baskı cihazı ihtiyacını karşılıyoruz. imagePRESS C800 Serisi, kurum içi ve ticari baskı ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak için esnek sonlandırma seçenekleriyle birlikte en yüksek kaliteyi, verimliliği ve güvenilirliği sunan güçlü ve yenilikçi teknolojilerle donatıldı. imagePRESS marka adı ile yeni serinin olağanüstü özelliklerinin oluşturduğu kombinasyonun pazarda onu son derece cazip bir seçenek haline getireceğine inanıyoruz.”

imagePRESS C800 serisinin baskı kalitesi şu teknolojileri sağlıyor;

•             Canon’un yeni geliştirdiği, Her Zaman Canlı (Consistently Vivid) (CV) toneri,  80 ppm'e kadar hızlarda daha yüksek kalitede baskılar ve geliştirilmiş transfer verimliliği sunuyor.

•             Kompakt Kayıt Teknolojisi (Compact Registration Technology) (CRT), her bir resmin her seferinde aynı yere yerleştirilmesini garantiliyor.

•             Çoklu pozlama teknolojisine sahip 32 ışınlı (Dikey Girintili Yüzeye Yayan Lazer/ Vertical Cavity Surface Emitting Laser) VCSEL birimi 2400 x 2400 dpi çözünürlük sunuyor.

•             Çok boyutlu karışık renk kalibrasyonu için yeni Otomatik Düzeltilen Renk Tonu (Auto Correct Colour Tone) (ACCT) ve kullanımı kolay bir renk kalibrasyon aracı olan yükseltilmiş Otomatik Renk Dağılımı (Auto Gradation Adjustment) (AGA) baskı profesyonellerinin müşterilerine yüksek kalitede uygulamalar sunmasına imkan tanıyor.

 
ETİKETLER : 996

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics