Bilişim Dünyası 15 EKİM 2014 / 15:08

Canon, yeniliklerini Ankara’da tanıttı

Canon, Anadolu’nun çeşitli illerinde düzenlediği toplantılarla bayi, iş ortakları ve müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Canon, 14 Ekim Salı günü başkent Ankara’da düzenlediği toplantıyla en son fotoğraf ve baskı teknolojilerini tanıttı. Rixos Grand Hotel’de gerçekleşen etkinlikte Canon iş ortakları, bayi ve müşteriyle etkileşimli bir iletişim kurma şansını yakaladı.

Ankara buluşması, Canon’un farklı illerde düzenlediği toplantıların 2014 yılında gerçekleşen dördüncü toplantısı oldu. Toplantıda, katılımcılarla en son “Fotoğraf ve Baskı” teknolojileri paylaşıldı. Etkinlikte önce Canon’un fotoğraf teknolojileri alanında ürün yelpazesi anlatılırken, daha sonra ise Canon’un yazıcı ürün gamı tanıtıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Canon Bayi Kanalı Satış Müdürü Halil Turan, şu bilgileri verdi:

“Canon, yazıcı ve fotoğraf alanlarında bayilerine ve iş ortaklarına en çok kazandıran marka. Bu toplantılarımızda ürün gamımızın zenginliği ve çeşitliliği, satış, pazarlama ve destek ekibimizin yetkinliğini gören bayilerimiz, Canon ile çalışmanın kendilerine neler kazandıracağını çok daha iyi anlayabiliyorlar. Ayrıca bayilerimizle birebir iletişime geçerek onları dinliyoruz. Bayi kanalı için yaptığımız yatırımların karşılığını aldığımızı görüyoruz.”

 
ETİKETLER : Canon

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics