Bilişim Dünyası 14 KASIM 2015 / 11:37

Canon, yeniliklerini tanıttı

Canon, 13-15 Ekim tarihleri arasında Paris’te düzenlenen Canon EXPO 2015 fuarında B2B alanında son ürünlerini sergiledi. 3D baskı sektörüne adım atan şirket, ayrıca Karma Gerçeklik Çözümü (MREAL) ile gerçek dünya ortamıyla bilgisayar tarafından üretilen sanal görüntüleri birleştiriyor. Canon Europe Üretim Baskı Grubu Başkanı Jeppe Frandsen, “Yeni teknolojilerimizin tümü, imalat aşamalarını iyileştirmekten üretkenliği arttırmaya ve iş akışlarını modernleştirmeye kadar, belirli sektör ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilerimiz düşünülerek tasarlanıyor” bilgisini verdi. Canon EXPO 2015 fuarında sergilenen diğer çözümler arasında  şunlar yer aldı:
3D baskı: Canon, ortağı olan 3D Systems ile 3D pazarına ilk adımlarını iki 3D yazıcısı ile attı.
Karma Gerçeklik: Canon’un Karma Gerçeklik Çözümü (MREAL) gerçek dünya ortamlarıyla bilgisayar tarafından üretilen sanal görüntüleri (CGI) birleştiriyor.  
Canon imagePRESS C10000VP: Dakikada 100 sayfa baskı alabilen Canon’un ilk dijital renkli baskı motoru imagePRESS C10000VP; iş üretim hacmini iyileştiren, güvenilir renk tutarlılığını ve daha doğru kayıt kontrolünü garantileyen, esnek medya kullanımı ve sonlandırması sunan teknolojik yenilikleriyle görüntü kalitesinde ve üretkenlikte yeni standartlar belirliyor.
ColorWave 910: Yeni piyasaya sunulan Océ ColorWave 910, saatte 1000 m²  ham baskı hızıyla pazardaki en hızlı dijital geniş formatlı renkli yazıcı olma özelliğini taşıyor.
PRISMAdirect: Yine EXPO’da EMEA’da lanse edilen PRISMAdirect, kurum içi baskı işletmelerinin üretim akışlarının tamamını düzenleyebilecekleri, tekli ve ölçeklenme kapasitesi oldukça yüksek olan bir yönetim çözümü.
 
ETİKETLER : 1046

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics