Bilişim Dünyası 09 TEMMUZ 2013 / 12:27

Cardtek’te yeni işbirlikleri

Ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren Cardtek Group, kart basım ve postalama cihazları üreticisi İtalyan Matica şirketi ile kart basım ve zarflama ürünleri satış ve teknik hizmet desteği vermek üzere anlaştı.

Anlaşma çerçevesinde iki şirket güçlerini birleştirip pazardaki etkinliklerini artıracak. Hizmet verdiği kurumlara yazılım ve donanım hizmet faaliyetlerini, Türkiye ve yurtdışındaki ofislerinden destekleyen Cardtek Group, Matica "Corporate Account Certificate-Kurumsal Müşteri Sertifikası" ile kart basım ve postalama sektöründeki pazar payını tüm dünyada artırmayı hedefliyor. Gelecek günlerde yeni işbirliklerini de duyuracakları bilgisini veren Cardtek Group Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ziya Beceren, anlaşma ile ilgili şu detayları paylaştı:

"İşbirliği kapsamında, Matica kart basım cihazları üzerinde kart personalizasyon ürünümüz PALMARIS çözümü çalışacak. Bankacılık sektöründe sahip olduğumuz pazar payıyla çalışmakta olduğumuz banka merkezlerine veya şubelerine Matica kart basım cihazlarını sunacak, Matica ürünleriyle müşteriye anahtar teslimi çözüm vereceğiz. Yazılımın yanı sıra donanımı da kapsayan bir paketimiz olacak."
ETİKETLER : Cardtek Group

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics