Bilişim Dünyası 19 ŞUBAT 2014 / 12:27

Cardtek Ankara açıldı

Cardtek Group’un yeni şirketi, kamu sektörüne yönelik yazılım  bütünleşme ve dönüşüm projeleri geliştirmek üzere Ankara’da kuruldu.

Cardtek Group, kamunun özellikle son dönemde artan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni şirketi Cardtek Ankara’yı kurdu. Ağırlıklı olarak kamu sektörüne yönelik yazılım bütünleşme ve dönüşüm projeleri içinde yer alacak Cardtek Ankara, bankacılık ve finans alanlarında da projeler geliştirerek grubun sinerjisine ortak olacak.


2007 yılından bu yana Cardtek Group bünyesinde çeşitli birimlerde yönetici olarak görev alan  Olcay Çat, Cardtek Ankara’ya Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Yeni yapılanmanın Ankara merkezli olmasının sektör dinamikleri açısından önemli olduğunun altını çizen Çat, “Cardtek Ankara’nın kuruluşu ile sektörde oluşan ihtiyaçları anında projelendirerek gerek yazılım ve donanım ürünlerimizle gerekse teknik destek hizmetimizle kamu için fark yaratmayı hedefliyoruz. Cardtek Group’un özellikle ödeme sistemleri sektöründeki bilgi birikimini kamu sektörüne taşıyacağız. Bunun yanında kurumlara özel çözümler de geliştirerek danışmanlık hizmeti de vereceğiz. Ürün ailemizin çeşitliliği, şirketler grubumuzun farklı alanlardaki uzmanlıkları Ankara’da  bize büyük avantaj sağlayacak” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN