Bilişim Dünyası 21 KASIM 2016 / 16:14

CARDTEK, DELOITTE FAST50’DE TEKNOLOJİ ÖZEL ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ OLDU

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Cardtek, Deloitte tarafından Türkiye’de 11 yıldır düzenlenen ve en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Fast50’de 3 şirketiyle 4 ayrı ödül aldı. Uluslararası çapta ilklere imza atan Cardtek, yenilikçi projeleriyle Teknoloji Özel Ödülü’nün sahibi olurken, Cardtek Hardware Solutions bir önceki yıla göre 2015 yılında cirosunu %534 artırma başarısı göstererek en hızlı büyüyen 7. şirket seçildi.

Uluslararası çapta sunduğu yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek, Deloitte’in en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini ödüllendirdiği Fast50’de Teknoloji Özel Ödülü’nün sahibi oldu ve bir kez daha ilk 10 şirket içerisinde yer aldı. Bir önceki yıla göre %534 büyüme sağlayan Cardtek Hardware Solutions, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 7. şirketi olma başarısını gösterdi. Fast50 ödülleri, Deloitte Values House, İstanbul’da gerçekleşen törende açıklandı.

Cardtek’in hızla artan başarı grafiğinde ödeme teknolojileri pazarının en yenilikçi uygulamalarını geliştirme hedeflerinin yattığını dile getiren Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, “15 yıl önce üç kişiyle yola çıkan Cardtek bugün 400’ü aşkın uzmanın emeği ile 25 ülkede 150’den fazla kuruma güvenilir, uçtan uca ödeme sistemleri hizmetleri sunuyor. Ekibimiz Cardtek’i ödeme teknolojileri pazarının global oyuncuları arasında zirveye taşımak için çalışıyor. En büyük motivasyonumuz ise bu alanda yenilikler geliştirmek ve ilklere imza atmak. Başarı ve büyüme de bu azmimizin sonucu olarak geliyor. Deloitte’in teknoloji dünyasına ışık tutan platformu Fast50’de elde ettiğimiz başarılar da doğru yolda ilerlediğimizin kanıtıdır” dedi.

Cardtek şimdiye dek küresel çapta 20’den fazla ilke imza attı. Bunlar arasında Türkiye’de ilk temassız kredi kartı projesi ve Hindistan’da toplu taşıma için üretilen ilk temassız ön ödemeli kart da bulunuyor.

Deloitte, Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği Fast50 ile teknoloji dünyasının nabzını tutuyor. Teknoloji şirketleri her yıl büyüme oranlarına göre derecelendiriliyor ve en başarılı teknoloji şirketleri ödüllendiriliyor.

 

Cardtek Hakkında

2001 yılında kurulan Cardtek finans kurumları, ödeme servisi sağlayıcıları, telekom operatörleri, kişiselleştirme büroları, perakendeciler, terminal ve kart satıcıları ile toplu taşıma işletmeleri de dahil olmak üzere 25 ülkede 150'yi aşkın müşterisine yenilikçi ve uçtan uca ödeme sistemleri çözümleri sunmaktadır. Cardtek, müşterilerine kendilerine özel, mevcut sistemlere kolaylıkla adapte olabilen ve birden fazla platformda sorunsuz şekilde çalışabilen sağlam ve güvenilir ödeme sistemleri çözümleri sağlamaktadır.

EMV alanındaki 15 yılı aşan tecrübesi ve Kart Yönetimi, Sahtecilik ve Risk Yönetimi, Ödeme Sistemleri Operasyon Hizmetleri ve Donanım çözümleri ile Cardtek müşterilerine güvenle çalışma fırsatı sunmaktadır. Cardtek aynı zamanda günümüzün büyüyen sektörleri olan mobil ödeme ve giyilebilir ödeme teknolojileri alanında da sektöründe lider konumdadır.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Cardtek.com sitesini ziyaret ediniz.

Basın bültenidir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics