Bilişim Dünyası 15 MAYIS 2013 / 18:32

Cardtek Dubai’deki etkinliğini artırıyor

Cardtek Group, Dubai’deki şirketi Cardtek Middle East ile Orta Doğu pazarında da aktif rol oynayacak.Cardtek Group bölgenin akıllı kart, ödeme ve kimlik doğrulama sistemleri üzerine odaklanan etkinliği Cards & Payments Middle East 2013 fuarına katılacağı bildirildi. Cardtek ME, fuar kapsamında ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren bankacılık, finans, perakende sektörlerine yönelik olarak kartlı ödeme sistemleri, mobil ödemeler, şehir kartları ve biyometrik çözümler gibi ürünlerini sergileyecek.


Orta Doğu açılımıyla ilgili konuşan Cardtek Group Türkiye ve MEA Bölgesi, Satış Genel Müdür Yardımcısı Ziya Beceren, “Grubumuz 45 farklı ülkede bulunan bir iş ortağı ağına sahip. Ancak iş ortaklarımıza ilave olarak bulunduğumuz bölgelerde yerel ofisler açmaya devam edeceğiz. Cardtek Group Avrupa ve CIS bölgelerinde genişlemesini sürdürerek, müşterilerine küresel varlığı ile hizmet vermeye devam edecektir” dedi.

ETİKETLER : Cardtek Ziya Beceren

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN