Bilişim Dünyası 19 MART 2016 / 09:20

Cardtek, İtalya pazarında gücünü artırıyor

Cardtek, bankacılık-finans sektörü başta olmak üzere telekomünikasyon, kamu, ulaşım ve perakende sektörleri için geliştirdiği projelerle, Corvallis’in İtalya’daki müşterileri için kişiselleştirilmiş ve güvenilir çözümler üretecek. Bu işbirliği ile Cardtek’in kartlı ödeme sistemlerine yönelik kart paketi platformu, dijital ödeme çözümleri, kart kişiselleştirme ve kart basım ürünleri ve akıllı ulaşıma yönelik çözümleri İtalyan pazarına sunulacak. Yüksek güvenlik standartlarına uygun geliştirilen Cardtek dijital ödeme çözümleri, kullanıcılara rekabet avantajı kazandırırken, şirketin satış sonrası destek hizmetleri de Corvallis’e olumlu yansıyacak. Cardtek’in geliştirdiği HCEXpert ürünü ile finans sektöründe faaliyet gösteren müşterilerin akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştirecekleri HCE tabanlı NFC ödemeleri için daha güvenli hizmet sunulacak.

Cardtek Mobile & EMV Solutions Genel Müdürü Erdal Yazmacı, “Corvallis gibi güçlü bir iş ortağımızın olması, ödeme çözümlerine yönelik tüm hizmet sürecini tek müesseseden sunan bir kaynak olarak İtalya’da varlığımızı güçlendirecek” derken, Corvallis Bölge Direktörü Daniele Melato da şu bilgileri verdi:

“Dijitalleşmenin yön verdiği finans sektöründe, bankaların müşterileriyle ilişkilerini geliştirmek ve rakipleri arasında farklılaşmak için yüksek kaliteli dijital ödeme hizmetleri sunmaları gerek. Cardtek ile anlaşarak, Corvallis olarak çok yönlü büyüme fırsatları sunan bir endüstriye adım atıyoruz.”
ETİKETLER : cardtek 1064

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN