Bilişim Dünyası 24 ARALIK 2012 / 15:32

Cardtek Türkiye’yi temsil edecek

Avrupa İş Ödülleri'nde Ulusal Şampiyon olan Cardtek Group "Ruban D'Honneur" Ödülünde Türkiye'yi temsil edecek.

Cardtek Group, iş dünyasında mükemmellik, en iyi uygulama örneklerini teşvik etmek, yarattığı yeniliklerle öne çıkan şirketlerin tanıtımını ve gelişimini desteklemek amacıyla düzenlenen bağımsız ödül programı olan Avrupa İş Ödülleri'nde başarı sertifikası aldı.

35 binin üzerinde verilen oylama sonucu rakiplerini geride bırakan Cardtek Group, jüriye, inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilirlilik alanlarının tanıtımı için hazırlanan videoyla, şirketin kuruluşundan bu yana Türkiye ve dünyada gerçekleştirilen ilk projeler ve başarıların yanı sıra önümüzdeki döneme ilişkin planlar da ayrıntılı şekilde aktarıldı. Finale kalan Cardtek Group Avrupa'nın en başarılı şirketleri arasındaki konumunu da tescillemiş oldu ve Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı.

2001 yılında üç Türk mühendisin İstanbul'da SmartSoft olarak başladıkları serüven bugün bankacılık-finans, telekomünikasyon, kamu ve özel sektöre yazılımdan, donanıma hizmet üreten grup şirketleri ve 40'a yakın uluslararası kanal satış ağıyla Türkiye'de ve yurt dışında son beş yılda yüzde 755 büyüme kaydetti.

Daha akılcı bir hayat için inovasyon

Cardtek Group Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel, Avrupa İş Ödülleri'nde finale kalmanın gurur verici olduğunu belirterek; "İnovasyona ve mükemmeliyete verdiği değerle sürdürebilirliği hedefleyen Cardtek Group'un bu özellikleri, başarıyı da beraberinde getiriyor. Ülkemizin bayrağını dalgalandırmak ve Avrupa Birliği'nin lider şirketlerinden biri olarak tanınmak üzere Avrupa genelinde yarışma şansını elde ettik. Avrupa'nın en saygın ödüllerinde Ülke Temsilcisi olarak Türkiye'yi temsil edecek olmak bizi çok mutlu etti" dedi.

Avrupa İş Ödülleri CEO'su Adrian Tripp; "Bu yıl, ödüllerin video ayağı, uzman jürimize Ulusal Finalistlerin iş stratejilerini çok daha derinlemesine anlamamıza imkan verdi. Bu sebepten ötürü jüri karar verme aşamasında hiç olmadığı kadar zorlandı. Bu sebeple bu yıl Ulusal Şampiyon olarak seçilmek müstesna bir başarıdır. Sponsorlarımız ve destekçilerimizle birlikte Cardtek Group'u bir sonraki turda görmek için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Ulusal şampiyonlar, imrenilen Ruban D'Honneur Ödülü için Avrupa'nın öncü iş adamları, akademisyen ve girişimcilerden oluşan bir jüri tarafından, 2013 Ocak ayında tekrar değerlendirilecekler. Son olarak yüz yüze yapılacak sunumlardan sonra, Nisan 2013'te Gala Ödül Töreninde Ruban D'Honneur ödülleri sahipleri açıklanacak.

 
ETİKETLER : Cardtek Group

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics