Bilişim Dünyası 05 ŞUBAT 2013 / 11:45

Cardtek,Türkiye'yi temsil edecek

Cardtek Group, Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden The European Business Awards (Avrupa İş Ödülleri) 2012/13 ödül programında Türkiye Ulusal Şampiyonu oldu ve Ruban D'Honneur ödülü için son turda Düsseldorf'a gitmeye hak kazandı.

Cardtek Group, inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilirlilik alanlarında hazırladığı tanıtım ve aldığı oylarla İnovasyon kategorisinde Düsseldorf'daki son elemeye yükselen Türk şirketi oldu. Aynı kategoride Belçika, Fransa, İspanya, Kıbrıs Rum Kesimi, Polonya, Portekiz ve Slovenya'nın ulusal şampiyonlarıyla Şubat ayında Düsseldorf'da yarışacak olan Cardtek Group İnovasyon alanında Ruban D'Honneur ödülünü Türkiye'ye kazandırmaktaki iddiasını sürdüyor. Ruban D'Honneur ödülleri kazananı Nisan 2013'te açıklanacak.

2001 yılında üç Türk mühendisin İstanbul'da SmartSoft olarak başladıkları serüven, bugün bankacılık-finans sektöründen telekomünikasyona, kamu ve özel sektöre kadar yazılımdan donanıma hizmet üreten bir grup şirketi olarak devam ediyor. Cardtek Group, 40'a yakın uluslararası satış ağıyla Türkiye'de ve yurt dışında son 5 yılda yüzde 755 büyüme kaydetti.

Yazılımdan donanıma inovasyon

Cardtek Group Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel, Avrupa İş Ödülleri'nde Düsseldorf'taki son finale yükselmenin gurur verici olduğunu belirterek, "Avrupa'nın işletmeler arasındaki bu en önemli ödülünü kazanmayı ne kadar istediğimizi yaptığımız hazırlıklar ve anlatımlarla jüriye de gösterdik. İnovasyona ve mükemmeliyete verdiği değerle sürdürülebilirliği hedefleyen Cardtek Group'un bu özellikleri, başarıyı da beraberinde getiriyor. Kategorimizde Ulusal Şampiyon olarak finale kalarak da ne kadar önemli işler başardığımızı da kanıtladık. Bundan sonraki amacımız İnovasyon dalında birinci olarak ülkemizin bayrağını dalgalandırmak ve Avrupa Birliği'nin lider şirketlerinden biri olarak tanınmak. Avrupa'nın en saygın ödüllerinde ülke temsilcisi olarak Türkiye'yi temsil edecek olmak bizi çok mutlu etti" dedi.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN