Bilişim Dünyası 23 EKİM 2013 / 11:15

CarrefourSA SAP ile anlaştı

CarrefourSA, BT altyapısının dönüşümü için SAP ile dev bir işbirliğine imza attı. 

CarrefourSA,  BT altyapısının dönüşümünü SAP perakende portföyünde yer alan uygulamalarla gerçekleştirecek. CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane ile SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Gerhard Oswald ve SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin tarafından SAP Forum’da imzalanan işbirliği anlaşması, CarrefourSA’nın merkez ofis, dağıtım merkezleri ve mağazalarındaki teknolojik altyapı ve süreçlerini kapsıyor.

Proje kapsamında CarrefourSA bünyesinde yer alan, muhasebe, satın-alma, tedarik, depo yönetimi, mağaza operasyonları, iş zekası gibi farklı süreçler yeni SAP platformu üzerinde gerçekleşecek.

CarrefourSA, yaklaşık bir yıl içerisinde hayata geçmesi planlanan projeyle birlikte, mağazacılık, lojistik ve finansal süreçler gibi tüm operasyonlarını, SAP platformu üzerinde gerçek zamanlı, birbiri ile entegre ve en hızlı şekilde yönetebilme esnekliğine sahip olacak.

 
ETİKETLER : carrefourSA SAP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN