Bilişim Dünyası 12 AĞUSTOS 2011 / 16:05

CeBIT Bilişim Eurasia’da banka sponsoru İş Bankası

Bu yıl 6-9 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi’nin banka sponsorunun da İş Bankası olduğu açıklandı.Yapılan açıklamaya göre Türkiye İş Bankası, İstanbul Finans Merkezi hedeflerini gerçekleştirebilmek adına ileri teknoloji ve inovasyona olan ihtiyacın farkındalığını artırmaya katkı sağlayacak bir platform olduğunu düşündüğü, CeBIT BiliŞim Eurasia ve Sinerji Zirvesi’nin banka sponsoru oldu. Bu yıl  Fuar, “4 Ayaklı Konsept” ile tüm sektörler için yenilikçi çözümler sergileyecek. Bu konseptler,“Kamu Sektöründe Kullanılan Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT)”, “Dijital Dünyadaki Son Eğilimler”, “Geleceğin Teknolojileri” ve “Akıllı Yaşam Konseptleri”nden oluşacak.

Fuarın “Anadolu Tanıtım Toplantıları’nın dördüncü durağı Antalya oldu

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı ve CeBIT Sinerji Zirvesi Anadolu toplantıları bu yıl da devam ediyor. Toplantıların dördüncü durağı, Ankara, İzmir ve Kocaeli’den sonra Antalya oldu. Toplantıda fuarla ilgili bilgiler ve son gelişmeler paylaşıldı.  Toplantıda, konuşan Fuar Direktörü Murat Özer, TBD (Türkiye Bilişim
Dernegi), MOBİSAD (Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği), TUYAD (Tüm Uydu Anten Elektronik İletişim İş İnsanları Derneği), KOSGEB ve BITKOM destekleri ile hazırlıkları süren CeBIT Bilişim Eurasia ve Sinerji Zirvesi’nin bu yıl çok daha aktif geçeceğini belirtti.
ETİKETLER : Sayı:834
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN