Bilişim Dünyası 02 MAYIS 2010 / 18:00

Cep Fly’la konuştukça uçacaksınız

Vodafone ve Pegasus Hava Yolları’nın yapmış olduğu işbirliği çerçevesinde faturalı ve faturasız Cep Fly Vodafone aboneleri, konuştukları her dakika Pegasus Hava Yolları’nda TL değerinde uçuş puanı kazanıyor. Uçuş programı kapsamında Cep Fly aboneleri avantajlı fiyatlarla görüşme olanağı bulurken, yurtiçinde yaptıkları aramaların ve SMS gönderimlerinin toplam bedelinin yüzde 5’i kadar Uçuş Puanı kazanıyorlar. Kazanılan uçuş puanları Pegasus’ta bilet fiyatından düşülecebileceği gibi aynı zamanda biriktirilerek bedava uçuş imkanı sağlıyor. Ayrıca Cep Fly abonesi olan ve uçuş puan kampanyasına katılan herkese 10 TL değerinde uçuş puanı hediye ediliyor.
“Abonelerimize gerçek anlamda değer yaratan hizmet”
Cep Fly için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşma yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Vodafone ile Pegasus Hava Yolları’nın işbirliği ile ortaya çıkan bu uçuş programının abonelere gerçek anlamda değer yaratan bir hizmet ortaya çıkardığını vurguladı. Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ise şöyle konuştu: “Biz her an kampanyalar üreten bir hava yolu şirketiyiz, bu sayede sektördeki dinamikleri değiştirdik. Yurtiçinde 18, yurtdışında 16 destinasyona kaliteli uçuşu, ekonomik fiyata sunarak, uçak seyahatinin bir lüks olmadığını tüm Türkiye’ye gösterdik. Hayata geçirdiğimiz işbirliklerinden sonra GSM operatörü alanında da, Vodafone ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.”
Cep Fly tarifesini seçen Vodafone aboneleri Vodafone tarafından kısa mesaj ile gönderilen kampanyaya katılım davetine “EVET” yazarak 7307’ye SMS atarak veya Vodafone Çağrı Merkezi 444 0 542’yi arayarak katılabiliyorlar
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN