Bilişim Dünyası 25 NİSAN 2013 / 11:19

Çevrimiçi dış ticaret işlemleri Burgan Bank’ta

Burgan Bank, çevrimiçi dış ticaret ürünü ile dış ticaretin daha hızlı, daha kolay ve pratik hale gelmesini sağlıyor.

Bireysel Bankacılık’ın yanında, odaklanmış olduğu diğer alanlar olan KOBİ Bankacılığı ve Ticari Bankacılık’ta Burgan Bank, çevrimiçi dış ticaret hizmetleri kanalı ile müşterilerine verdiği desteği sürdürüyor. Burgan Bank’ın internet bankacılığı üzerinden uygulamaya aldığı yeni hizmet kanalı çevrimiçi dış ticaret, yurt dışındaki şirketler ile ticaret yapanların tüm finansal işlemlerini daha hızlı, daha kolay, pratik ve güvenli biçimde gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

Burgan Bank İşlem Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Deniz Veral, “Burgan Bank olarak, yurt dışı ile ticaret yapan tüm firmaların kullanımına sunduğumuz çevrimiçi dış ticaret hizmetleri ile dış ticaret işlemlerinde hız ve güvenlik artarken, işlemler kolayca gerçekleştiriliyor. Müşterilerimiz bu hizmet kanalını kullanarak, iş akışlarını başlatabiliyor, iş isteğinin durumunu izleyebiliyor ve tamamlandıktan sonra sonuç belgesine ulaşabiliyorlar. Burgan Bank olarak sunduğumuz çevrimiçi dış ticaret hizmetleri ile transferlerin internet ortamına taşınması sayesinde işlemler daha hızlı ve transferlerin, şirketlerin sisteme kaydettikleri bilgiler üzerinden sonuçlandırılması ile hatasız gerçekleştiriliyor” diye konuştu.

Burgan Bank müşterileri, akreditif açılış teklif mektubunun sistem üzerinden doldurulup kaydedilmesi kolaylığı ve tekrar eden transferlerin kayıtlı işlemler menüsünden yönlendirilmesi ile zamandan tasarruf etmekle birlikte, şubesiz bankacılık kanalı kullanılması sayesinde işlemlerini daha az maliyetle gerçekleştiriyor. Burgan Bank çevrimiçi dış ticaret hizmetleri, tüm işlemlerin durumunu tek bir ortamdan izleyebilme ve otomatik arşivleme fonksiyonu ile pratik ve alternatif bir hizmet kanalı olarak öne çıkıyor.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN