Bilişim Dünyası 08 EKİM 2014 / 14:14

Çevrimiçi inceleme ile rota çiziliyor

Hitay Yatırım Holding firmalarından, izinli veritabanı odaklı çalışmalar yürüten DORinsight, tüketicinin tıpkı raftaki gibi ürünü inceleme fırsatı bulabildiği “360+” ismini taşıyan araştırma çözümüyle markalara kolaylık sunuyor. DORinsight’ın çevrimiçi olarak gerçekleştirdiği araştırmalarda “360+” çözümü ile, paket ve ambalaj testleri hızlı şekilde yapılıp sonuçları kısa zamanda markalarla paylaşılabiliyor. Bu model sayesinde tüketicilere, firmaların paket ve ambalaj alternatiflerini raftaki gibi inceleyip değerlendirme imkanı veriliyor. Tüketicilerin paketin tüm detaylarına bakıp ürünün tasarımı ile ilgili birebir fikir sahibi olması amaçlanıyor.

“360+” araştırma çözümü ile markalar, istedikleri sayıda ambalaj alternatifini test edebiliyor, kısa zamanda tüketicilerin bu konudaki görüşlerini alarak, yol haritalarını belirleyebiliyor. Tüketici bu sayede çevrimiçi olarak, ürünü 360 derece döndürüp inceleme fırsatı bulabiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN