Bilişim Dünyası 02 NİSAN 2011 / 02:03

Çevrimiçi pazarlama için özel bir çözüm

Bugüne kadar çevrimiçi  kampanyalarının yönetimi,
web trafiğinin takibi ve ziyaretçilerin hareket ve davranışlarının analizi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için farklı uygulamalar kullanmak durumunda kalan şirketler için yeni bir çözüm geliştirildi. Visilabs, pazarlamacılara zaman kazandırmayı ve tüm pazarlama kanallarını birbiriyle bütünleşik çözümler ile yönetmelerini amaçlayan bir “Online Marketing Suite” (Online pazarlama paketi) çözümünü pazara sundu.
Çevrimiçi pazarlama alanında biriktirdikleri iş deneyimini teknolojik bir ürüne dönüştürmeyi amaçladıklarını belirten
Visilabs Yönetici Ortağı Efe Aras, “Tüm çevrimiçi pazarlama araçlarını ve kampanyalarını optimal bir şekilde birleştirmek çok büyük önem taşıyor. Bu alanda yapılan yatırımların doğru bir şekilde değerlendirilmesi kullanımı kolay ve tek platformdan yönetilebilen araçlarla mümkün olabilir” şeklinde açıklamada bulundu. CeBIT Hannover fuarında geçtiğimiz ay görücüye çıkan Visilabs, web analizi, ziyaretçi analizi, davranışsal hedefleme, e-posta pazarlama, çevrimiçi anket yönetimi ve canlı web desteği gibi çevrimiçi pazarlama ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik 6 üründen oluşuyor. Web tabanlı olarak kullanılabilen uygulamaların arayüzleri de kullanıcı dostu
olarak tasarlanmış. Visilabs, şirketleri veri depolama yükünden kurtarmanın yanında, anlık raporlar ile gerekli düzeltme ve güncellemeleri hızlı yapılabilme olanağı sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:815

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics