Bilişim Dünyası 18 ARALIK 2012 / 10:18

ChannelWatch Türkiye araştırması gündemde

BT kanal araştırma şirketi Context, üretici ve dağıtıcıların piyasadaki görüşlerini ve gelecek 12 ay için ihtiyaçlarını anlamak için kilit konularda bir dizi çalışma yürüterek bayi ve perakendecilerin geribildirimlerini toplamak amacıyla ‘ChannelWatch Türkiye’ adlı bir araştırma yapıyor. Bu araştırmanın sonuçlarına göre dağıtıcı ve üretici şirketler 2013 yılındaki vizyonlarını belirleyebiliyor. Anketi dolduran her kişi bir çekiliş hakkı ve bin avro nakit para ödülü kazanıyor. Bu anketi doldurmak için bazı katılım şartları var. Bunlar şu şekilde sıralanıyor: “Türkiye’de bir bilgisayar şirketinde çalışmak, anketin tamamını doldurmak, her anket katılımcısı bir e-posta çekiliş hakkına sahip olacak, ödül olarak verileceği duyurulan bin avro kur baz alınarak TL karşılığı nakit olarak verilecek, kazananlar Şubat 2013 tarihinde duyurulacak.”

Context Ülke Müdürü Erol Kuseyri konuyla ilgili şu bilgileri veriyor: “ChannelWatch Türkiye anketi ile bilgisayar şirketi çalışanlarının Türkiye’nin önde gelen üretici ve dağıtıcı şirketlerini değerlendirecekler ve katılımcıların 2013 yılı için kendilerinin ve şirketlerinin vizyonlarını belirleyecekler. Talihlilerin ise 2013 yılına bin avro gibi bir para ödülü ile başlamalarına öncülük etmekten çok mutlu olacağız.”  Ayrıntılı bilgiler http://www.contextworld.com/web/survey/channelwatch-emea-questionnaire

sitesinden edinilebilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN