Bilişim Dünyası 03 OCAK 2016 / 14:47

CIO Grup üyeleri Star Wars Güç Uyanıyor’da buluştu

Türkiye Bilişim Sektöründe yönetici olarak görev yapan ya da yapmış kişilerden oluşan ve 500’ün üzerinde üyeye sahip olan CIO Grup, gerçekleştirmiş olduğu etkinliklere bir yenisini ekledi. 30 CIO Grup üyesi, son zamanların adından en fazla bahsettiren ve tabiri caizse tüm dünyada fırtına gibi esen Star Wars serisinin 7’inci filmi Güç Uyanıyor’u izledi. VMware sanal makinelerini yedekleme konusunda çözümler sunan Nakivo’nun sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik sonrasında CIO’lar hem filmin kritiğini yaptılar hem de Türkiye ve dünyadaki özellikle sanallaştırma alanındaki en son gelişmeleri tartışma fırsatı buldular.
Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde çalışan CIO’larla böyle bir etkinlikte bir araya gelmenin büyük bir fırsat olduğunu belirten Nakivo Türkiye Satış Mühendisi Volkan Yağcı, “Çok eğlenceli ve verimli bir akşam yaşadık. Bundan böyle bu tarz etkinliklerimizi artırarak CIO Grup üyeleri ile daha sık bir araya gelmek istiyoruz” dedi.
 

 
ETİKETLER : 1053 CIO Grup Star Wars Nakivo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN