Bilişim Dünyası 05 TEMMUZ 2013 / 16:16

Cisco ailesinde tercih Netaş oldu

Türkiye’de bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün önde gelen şirketlerinden Netaş, Cisco’nun, dünya genelindeki iş ortakları arasında yaptığı değerlendirmede, “Kurumsal Pazarda Yılın İş Ortağı” seçildi. Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler için büyük önem taşıyan ödüller, Boston’da düzenlenen Cisco Partner Summit 2013’de farklı ülkelerden başlıca iş ortaklarının katıldığı törenle verildi. Netaş adına ödülü, şirketin CEO’su C. Müjdat Altay teslim aldı. Cisco’nun büyük ödülünü kazanan Netaş, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, CIS ülkeleri ve Rusya’yı kapsayan EMEAR Bölgesi’nde, Ortadoğu, Afrika ve Rusya’nın yer aldığı gelişmekte olan pazarda ve ayrıca Türkiye’de, “Kurumsal Pazarda Yılın İş Ortağı” unvanına sahip oldu.

Törende bir konuşma yapan Müjdat Altay, “Türkiye’nin bilgi ve iletişim yatırımlarında kazandığı ivmenin bir göstergesi olan ve milyarlarca dolar ciroya sahip dünya devleri arasından sıyrılarak elde etiğimiz bu neticeyle bölgesel sistem entegratörü hedefimize bir adım daha yaklaştık. Netaş’ı ve dolayısıyla Türkiye’nin teknolojik gücünü yarınlara taşımaya devam edeceğiz” dedi. Cisco Türkiye Genel Müdürü Ümit Cinali de, “İş ortaklarının başarısı, Cisco için öncelikler arasında” diye konuştu.
ETİKETLER : Netaş

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN