Bilişim Dünyası 17 HAZİRAN 2014 / 17:41

Cisco, iş ortaklarını destekliyor

Cisco eğitim iş ortağı BT Eğitim, Nisan ayında aldığı EMEAR bölgesindeki ödülün ardından, 9-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Cisco İş Ortakları Zirvesi’nden de ödülle döndü. Ödül, Cisco’nun bu yıl Antalya Carya Regnum Hotel’da gerçekleştirdiği yıllık iş ortakları konferansında düzenlenen ödül töreniyle sunuldu.Örnek kanal iş ortaklarının ödüllendirildiği Küresel İş Ortakları Zirve (Partner Summit Global) ödülleri, sınıfının en iyisi iş uygulamalarını tanımak ve bunları sektöre model olarak sunmak amacıyla düzenleniyor. Ödüller, şirketlerin yenilikçi çalışmaları, uygulamadaki başarıları, özgün programları ile problem çözme ve satıştaki yaklaşımları değerlendirilerek veriliyor.

Cisco Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Işıl Hasdemir, “Türkiye’deki iş ortaklarımızın başarısını kendi başarımız gibi görerek kendimizi adamaya devam edeceğiz” dedi. Yılın Eğitim İş Ortağı seçilmelerinden büyük mutluluk duyduklarını belirten BT Eğitim Kurucusu Bülent Morten şöyle konuştu:

“Bu yıl EMEAR bölgesinde ve Türkiye’de Yılın Eğitim İş Ortağı seçilmemiz, Cisco ile birlikte gerçekleştirdiğimiz uyumlu çalışmanın sonucu. Büyümeye devam eden Türkiye bilişim pazarında, Cisco birlikte daha yapacak çok işimiz olduğuna inanıyorum. Cisco pazarındaki hedeflerimizi büyütme kararı aldık. Bu çerçevede 2 milyon dolar değerindeki donanım ve personel yatırımıyla İstanbul ve Ankara ofislerimizdeki teknoloji altyapı yatırımlarımızı da artırıyoruz.”

BT Eğitim Kıdemli Danışmanı Cumhur Kızıları ise “Aynı zamanda üç eğitmenimizle de bir Cisco eğitmenine verilen en yüksek onur olan “Quality Instructor Award” ile ödüllendirildik. Bugüne dek sunduğumuz Cisco eğitimi alanlar arasında CCIE sınavını geçerek bu sertifikasyonu kazanan 60 öğrenci var” bilgisini verdi.

 

 

 

 
ETİKETLER : BT Eğitim

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics