Bilişim Dünyası 10 ARALIK 2013 / 16:49

Citrix'in dağıtıcısı Logicom oldu

Citrix’in yetkili dağıtımcısı Logicom Türkiye oldu.Cisco’nun da yetkili distribütörü olan Logicom ve Citrix  arasında imzalanan anlaşmaya göre Logicom Türkiye, 2013 Eylül’ü itibarıyla Citrix Systems’a ait Kurumsal Mobilite, Bulut Networking, Bulut Platformları, Uygulama ve Masaüstü Sanallaştırma, Takım Calışması, Destek ve Veri Paylaşımı gibi segmentlerde bir dizi ürün ve çözümünün ülke çapındaki resmi dağıtımcısı oldu.

Logicom Türkiye ile imzalanan anlaşma hakkında bir açıklama yapan ve Doğu Avrupa, CIS, Rusya ile Türkiye bölgelerinden sorumlu yönetici Citrix Başkan Yardımcısı Günther Brand şunları söyledi: “Citrix olarak dinamik ekonomisi ve artan nüfusuyla Türkiye pazarını büyük bir dikkatle izliyoruz. Logicom Türkiye’nin Citrix’in bu pazardaki varlığını güçlendireceğine inanıyoruz.

Logicom Dağıtım Grubu Direktörü Michael Papaeracleous , işbirliğiyle ilgili olarak, "Logicom Türkiye olarak ürün portföyümüze Citrix teknolojilerini eklemek, katma değerli dağıtımcı konumumuzu daha da güçlendirmiştir. Logicom Türkiye olarak giderek işleri itibarıyla mobil ve internet katmanında daha fazla yer almaya çalışan kurumların ihtiyaçlarına yanıt verdiğini düşündüğümüz Citrix Systems’ın teknolojisine güveniyor; markayı, Türkiye’de hak ettiği yere taşıyabileceğimize inanıyoruz”dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN