Bilişim Dünyası 17 HAZİRAN 2017 / 15:19

CM Bilgi İletişim Sistemleri, 10 yaşında

Ağ altyapısı alanında faaliyet gösteren CM Bilgi İletişim Sistemleri Şirketi, 10. yılını elektrik taahhüt sektöründeki iş ortaklarının katıldığı bir etkinlik ile kutladı. Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleştirilen etkinliğe “elektrik taahhüt” sektöründen 20’ye yakın firma katıldı. Etkinlik programı çerçevesinde gerçekleştirilen sunumlarda ev sahibi CM Bilgi İletişim Sistemleri Şirketi adına Zeynep Sözmen bilişim sektöründeki tarihsel süreçle birlikte, bu sürece CM İletişim’in katılmasıyla birlikte inşaat sektöründe iş ortakları ile birlikte imza attıkları projeler hakkında bilgi verdi. İş ortaklarına teşekkür ederek sektördeki yolculuklarının, büyük bir aile olarak yine hep birlikte ve güçlenerek, başarılı projelere imza atmaya devam ederek sürmesi temennisinde bulundu.
Sunumlarda, iş ortakları adına distribütör firma Armada Ingram Bilgisayar Sistemleri’nden Tolga Bayraktar, Commscope’den Kutlugün Sürmeli ve HPE Aruba’dan Doğa Yalçın, inşaat sektörüne yönelik Bilişim altyapısı tarafındaki yenilikleri işleyerek elektrik taahhüt sektöründe katma değerli işler yapılabilmesi adına farklı  vizyonlar kazandıracak sunumlar yaptılar.
CM Bilgi İletişim Sistemleri, etkinlik sonunda “10.yıl; Birlikte Başardık” sloganıyla iş ortaklarına teşekkür ifadesi olarak plaket verdi. Burada konuşan CM İletişim Genel Müdürü Muharrem Kapıkıran, bugüne iş ortakları ile birlikte geldiklerini belirterek, “Etkinlik, tek başına olamaz. Bugün bir etkinlik düzenliyorsak, bunun temelinde birlikteliğimiz yatıyor. Firmalar açısından 10. yıl, kendilerini kanıtladıklarının bir göstergesidir. CM Bilgi İletişim Sistemleri de sektör tarihine imza atarak, projelerindeki başarıları ve yetkinliği ile sektörde kendine yer edinmeyi başardı” dedi.
 
YORUMLAR
Doga Yalcın 18 TEMMUZ 2017 / 11:57 0 0
Insaat sektorü odaklı gerceklestirilen bu etkinlik aslında bir yıl donumunden ote daha cok Türkiye olarak her gecen gun uluslararası arenada kendimizi kanıtladıgımız teknolojik altyapı detaylarını icermekteydi. Emegi gecen tüm kişilere tekrar tesekkurler

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics