Bilişim Dünyası 27 ŞUBAT 2016 / 12:22

CNet, Next&NextStar ile yeniden Türkiye’de

Network ekipmanları üreten  CNet, Next&NextStar ile yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla birlikte Türkiye’ye iddialı dönüyor. Ethernet, Fast ethernet ve Gigabit network alanlarında ürettiği kaliteli ürünlerle ABD ve uluslararası pazarda önemli bir müşteri kitlesine sahip olan CNet, ‘home networking’ ve ‘high power networking’ ürünlerinin sunduğu yüksek hız ve verimlilik ile müşterilerine düşük maliyetlerle etkin çözümler üretiyor.  Ayrıca ürünlerin sağladığı güvenlik, güvenilirlik, kullanım kolaylığı, sınırlandırılabilir özelliklerinin yanında sağladığı servis kalitesiyle geniş çaplı talepleri karşılıyor.
CNet, devlet kurumları, şirketler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, küçük ofisler ve ev ofisleri için ürettiği Fast Ethernet Kartları, Fast Ethernet Swichleri, Gigabit Ethernet Kartları, Gigabit Ethernet Switchleri, çift katmanlı SNMP yönetimi sağlayan Gigabit ethernet switchleri, kablosuz ağ ürünleri, SOHO ve SMB Broadband Routerları ve daha bir çok alanda hizmet verdiği geniş ürün yelpazesine 20 yılı aşan deneyimini ekleyerek müşterilerine güvenle hizmet veriyor. 
CNet, Türkiye'ye, kullanıcıları heyecanlandıracak bir çok ürünle geldi. Bu ürünlerde başı çeken iki ürün Touchscreen Wi-Fi Extender ve Spotcam. İlki, geniş çekim alanı ile Touchscreen Wi-Fi Extender. Wi-Fi Router yada Access Point cihazından aldığı sinyali, ev yada iş yerlerin kablosuz ağı görmediği ölü noktalara taşıyor. Herhangi bir ek bilgisayar ihtiyacı olmadan, kullanıcı dostu arayüzü dokunmatik paneli ile kolay kurulum imkanı sunuyor.
İkinci ürün ise, ev ve iş yerlerini gece gündüz canlı izlettiren ve dinlettiren kablosuz SpotCam Wi-Fi video kamera. Çift yönlü konuşma, gece görüşü özelliği yanında cloud kayıt desteğiyle sınırsız kayıt özelliğine sahip SpotCam Wi-Fi video kamera, kablosuz internet bulunan her alana kolaylıkla kurulabiliyor.
 
 
ETİKETLER : CNet Next&NextStar 1061

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics