Bilişim Dünyası 25 MART 2013 / 08:10

Commvault Simpana 10’dan veri yönetim platformu

Türkiye’de Datacore Bilgi Sistemleri tarafından temsil edilen “yedekleme ve kurtarma, e-posta ve dosya arşivleme, tekilleştirme, replikasyon ve SRM” alanlarında faaliyet gösteren şirket Commvault, Simpana 10 Veri Yönetim Platformunu piyasaya sundu.
CommVault’un tekil veri yönetimi yazılım platformu olan Simpana 10 ile işletmelerin verilerini bir ölçü ile korumaları ve yönetmeleri için üst düzey bir adım atmalarına imkan tanıyor. Simpana platformu, konsolide edilmiş sanal bir Content Store (İçerik Deposu) havuzunu kullanarak işletmelerin cihaz ve konumlar üzerinden veri analiz etmek, çoğaltmak, korumak, arşivlemek ve aramak için münferit olarak lisanslanmış modüllerden oluşuyor. Simpana 10; risk, idari giderler ve destek maliyetlerini azaltacak 300’ün üzerinde yeni özellikle beraber piyasaya sunuldu. CommVault’a göre, Simpana 10’un yeni şebeke bazlı yapısı ve paralel veri tekilleştirmesi, platformun potansiyel performansını ve ölçeğini ikiye katlıyor.
Commvault Simpana v10 artık, BT yardımı veya dış hizmetler olmaksızın, kullanıcıların bir web konsolu, akıllı telefon ve tabletler ile Edge mobil uygulamalar üzerinden ContentStore içerisindeki dosya ve evraklarda arama yapabilmesini, bunları indirebilmesine ve geri yükleyebilmesine imkan tanıyor. Yeni CommVault Monitör uygulamasını kullanarak yöneticiler de raporlara kolayca ulaşabilir ve görevleri sorunsuzca yönetebilecekler. CommVault; felaket kurtarma, Snapshot yönetimi, sanal sunucu koruması, veri sınıflandırma ve arşivleme tasarımı için yeni danışmanlık, rol bazlı eğitim teklifleri ve destek programları da duyurdu.
ETİKETLER : Sayı:914

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics