Bilişim Dünyası 17 AĞUSTOS 2015 / 01:36

Comparex, Dataserv ile Türkiye pazarında

Lisans yönetimi, yazılım tedariği, teknik ürün danışmanlığı ve bulut tabanlı hizmetler konusunda hizmet veren küresel bilişim şirketi Comparex, Dataserv Bilişim Teknolojileri işbirliği ile Türkiye pazarında yerini aldı.  Comparex’in Bulgaristan, Kazakistan, Rusya, Sırbistan, Türkiye, Ukrayna’dan sorumlu EVP’si Alexander Kutowski, Türkiye’nin her zaman Comparex’te “istenen bölge” olduğunu vurguladı ve “4 yıl önce başladığımız araştırma ve planlama çalışmalarını takiben burada olmaktan memnunuz" dedi.

Microsoft iş ortağı ve yazılım lisans firmalarından olan Comparex, böylece kapsamlı bir Microsoft portföyünün yanında kendi çözümlerinden olan, yazılım lisanslarında tedarik, kullanım ve yazılım yönetiminde uçtan uca, bulut tabanlı çözüm sunan SoftCare’i Türk şirketlerinin kullanımına sunacak. SoftCare ailesinin bir parçası olarak olan Yönetilen Hizmet olarak Yazılım Varlık Yönetimi-SAM2GO; yazılım envanter, optimizasyon ve denetim risklerinin kararlı ve hassas algılanmasını sağlıyor.

 
ETİKETLER : 1034

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN