Bilişim Dünyası 22 AĞUSTOS 2014 / 09:49

Conversion Summit 2014 İstanbul’da düzenleniyor

E-ticaret sektörünün uzmanlarının yeni iş bağlantılarını kurmak amacıyla HAKSystems ve Webrazzi tarafından 12 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşecek. Etkinliğin buıluşma noktası Swissotel The Bosphorus İstanbul olacak.

Etkinliğin odak noktası, e-ticaret sektörünün günümüz ve gelecek için Avrupa’nın 30 lider konuşmacısı ışığında site içi dönüşümüne yüzde 3 – 15 varan artışlar sağlayabilecek araçlar olacak.

Etkinlik, çeşitli panel, konferans, workshop ve hızlı buluşmalara ev sahipliği yapacak. Etkinlik, yatırımcılar, teknoloji uzmanları, dijital pazarlama temsilcileri ve sektör uzmanlarını hedefliyor.

“Etkinliğe katılacak olan konuşmacılarımız Avrupa’da e-ticaret alanında trendleri belirleyen profesyonellerdir.”
HAKsystems şirket kurucusu Erol Yöndem konuyla ilgili: “Türkiye’de e-ticaret alanında büyük bir potansiyel söz konusu ama bu potansiyeli destekleyecek yazılım bilgisi yeterli değil. Bu zirvede e-ticaret alanında aktif olan şirketlere ulaşıp, onların site içi dönüşümlerini ve cirolarını artıracak donanım ve altyapıyı tanıtmayı hedefliyoruz. Etkinliğe katılacak olan konuşmacılarımız Avrupa’da e-ticaret alanında trendleri belirleyen profesyonellerdir” dedi.

Zirvenin konferans konularını, Multi & Omnichannel Commerce, Data Driven & Big Data, RoPo Stratejileri, “dönüşüm oranı araç kullanmadan nasıl sağlanır”, Lead Generation, Landing Page Optimizasyonu, Mobile Couponing, App için Marketing Automations ve Online2Offline oluşturacak.

Conversion Summit 2014, Türkiye’den Hızlıal, trendyol, gold , n11.com; yurtdışından ise digitalnsync, konversionskraft, btelligent, Web Arts AG, FACT Finder, Prudsys AG, Productsup, Webtrekk, Meinkauf GmbH, Webdata Solutions, Abalo Media, Clueda AG ve Dymatrix gibi şirketleri ağırlayacak.

 

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics