Bilişim Dünyası 29 MAYIS 2013 / 10:21

CordisNetwork ve Odeabank iş ortağı oldu

Odeabank, CordisNetwork'ten bankacılık kartlı ödeme sistemleri operasyonu hizmeti almaya hazırlanıyor.

Odeabank ve CordisNetwork arasında yeni gerçekleştirilen anlaşmaya göre CordisNetwork, bankacılık kartlı ödeme sistemleri operasyonunda Odeabank'a hizmet sağlayıcı kuruluş olarak destek verecek. CordisNetwork, yakın dönemde Cardtek Group'un ödeme sistemlerinin tamamını destekleyen ürün ve çözümlerini operasyonel dış kaynak kullanımı yöntemiyle diğer banka ve şirketlere de sunmaya hazırlanıyor.

Projeyle birlikte CordisNetwork'ün deneyimli ve konusunda uzman personelinin tüm bilgi birikimini Odeabank müşterilerinin hizmetine sunulacağını belirten CardtekGroup Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akgün, Odeabank'a ana bankacılık paketi ve diğer alt modülleri ile entegrasyon sağladıklarını söyledi. Akgün sözlerini şöyle sürdürdü: "CordisNetwork olarak ürün ve çözümlerimizi operasyonel dış kaynak kullanımı yöntemiyle banka ve şirketlere sunacağız. Böylece hizmet alan kurumlar operasyon giderlerini en düşük maliyet ve en yüksek kalitede elde ederken pazarlama karmasının 4P'si olan ürün, promosyon, fiyat ve lokasyona yoğunlaşabilme ve rekabette daha avantajlı bir konuma gelebilme şansına sahip olabilecekler. Odeabank müşterileri de bu avantajdan öncelikle faydalanmış olacaklar. Tüm bunlara ek olarak Cardtek Group ürün ailesinin bankacılık yazılımları, CordisNetwork'ün parametrik ve modüler altyapısı ile sadece ihtiyaç duyulan ya da hedeflenen ürünlere ilişkin hizmet alınabilmesine olanak sağlayacak."

Odebank Teknoloji'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Küçük ise, bankanın kuruluş sürecinde özellikle bireysel ve ticari segmentteki müşterilerininin karşısına diğer bankacılık ürünlerinde olduğu gibi kredi kartlarında da rekabetçi servisler ile çıkmak istediklerini söyledi. Tayfun Küçük sözlerine şöyle devam etti; "Bireysel bankacılıktaki hedeflerimiz doğrultusunda kredi kartları bizim için önemli faaliyet alanlarından biri olarak yer aldı. Hızlı ve kapsamlı bir değerlendirmeden sonra Cardtek Group'un temel bankacılık sistemimizle de entegre olan "OCEAN" sisteminde karar kıldık. 4 ay gibi kısa bir sürede kredi kartı sistemimizi ayağa kaldırıp, sertifikasyonlarımızı tamamlayıp pilot kullanıma başladık. Piyasanın güçlü markalarından biri ile program ortaklığı anlaşmamızı yaptık ve buna paralel olarak sistemlerinizi entegre çalışır hale getirme konusunda son aşamaya geldik. Kart geliştirimlerimizin yanısıra kart operasyonları konusunda da Cardtek Group bünyesinde yer alan CordisNetwork firmasından destek alıyoruz. Kurduğumuz iş birliğini kart alanında yeni ve öncü teknolojilerin ülkemize getirilmesi ve piyasaya uyarlanması ile büyütecek ve örnek servis uygulamaları ile piyasada aktif rol alacak bir banka olacağız."

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics