Bilişim Dünyası 08 HAZİRAN 2016 / 10:38

Çözümler, birbirini tamamlıyor

BT ve veri merkezi şirketlerinden NGN, HPE, Imperva ve Qlik üreticilerinin sponsorluğu ve katılımı ile bir müşteri etkinliği gerçekleştirerek katılımcılara uçtan uça yenilikçi çözümleri sundu. Sistem entegratörü kimliği ile altyapıdan uygulama katmanına, depolama çözümlerinden ağ çözümlerine, bulut hizmetlerinden güvenlik çözümlerine kadar işletmelerin teknoloji ve uygulama ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan NGN, 3 farklı markayı ve birbirini tamamlayıcı çözümleri katılımcılarla bir araya getirdi.
Etkinlikte NGN’in marka bağımsız sistem entegrasyonu ve BT çözümleri katılımcılarla paylaşıldı. NGN’in müşteri etkinliğinde HPE Vertica – database ürünü, siber güvenlik üreticisi Imperva database güvenliği hakkındaki çözümleri katılımcılarla paylaşırken, Qlik ise sunduğu iş keşif ve analiz platformu hakkında açıklamalarda bulundu. Hızı artan verinin aynı “yüksek performansla depolanabilmesi”, “güvenli bir şekilde erişilebilmesi”, “analiz edilebilmesi” ve bu analiz sonuçlarına göre anlık aksiyonlar alınabilmesi için gereken ürün ve üreticilerin uyumlu çalışabilirliği katılımcılara gösterildi.
ETİKETLER : BT NGN

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN